3 Farklı Tasarım Seçeneği: HayalOyun temasında 3 farklı tasarım seçeneğinden dilediğinizi kullanabilirsiniz ve istediğiniz zaman tasarımı admin panel HayalOyun Panelinden hiç bir veri kaybetmeden ve temada yaptığınız değişiklikleri koruyarak bir tık ile değiştirebilirsiniz.

Full Dinamik Yapı: Wordprss HayalOyun Oyun Teması tamamen dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tema ile ilgili tüm ayarlar, reklam yönetimi, sayaç kodları vb. herşey admin panelden ayarlanabilir, tüm reklam alanları aktif/pasif edilebilir. HayalOyun Temasını kullanıyorsanız kodların içine hiç girmenize gerek yoktu

hayaloyun teması
hayaloyun teması

Anti-Reklam

HayalOyun temasında flash oyunların içersinde bulunan reklamlara tıklanamaz. Yani Flash oyunların içersinde bulunan diğer sitelere ait reklamlara ziyaretçileriniz tıklasada link çalışmaz ve ziyaretçileriniz başka sitelere kaçmaz. Bu Özellik sayesinde hem ziyaretçilerinizi sitede tutabileceksiniz, hem sitenizden diğer oyun sitelerine direk geçişler olmayacağı için SEO açısından gücünüz artacak. Bu özellik sayesinde kendi oyun sitelerimdeki online süresi ve anlık online sayısı 2 katına kadar yükseldi!

Unity 3D Desteği

Oyun dünyasının yeni teknolojisi Unity 3D oyunları nasıl ekleyeceğinizi hala bulamadınız mı? Birçok oyun yazılımının Unity desteği yok mu? HayalOyun ile Unity desteğini sizlere sunuyoruz.

Artık Unity Oyunları SWF oyunlar gibi sitenizde çalıştıracaksınız. ÜSTELİK OYUNLARA SİTENİZİN LOGOSU GÖMÜLECEK.

indir
indir
Bu alana reklam verebilirsiniz!