Tombala Kumar Oyunu Bingo! bir HTML5 Kumar Oyunu. Kartlarınızı alın, bahis yapın ve bu renkli tombala oyununun tadını çıkarın!

Bu oyun HTML5 / js ve üçüncü taraf kütüphanesi CreateJs – https://haydiindir.net/(Construct2 veya diğer çerçeve değil) ‘te geliştirilmiştir. 
ZIP paketi, tüm ekran cihazına sığacak şekilde ölçeklenen 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip oyunu içerir. 
Oyun en yaygın mobil cihazlarla tamamen uyumlu. 
UYARI:

  • Sesler mobil cihazlar için etkinleştirilmiştir ancak bazı mobil tarayıcılar ile HTML5 arasındaki iyi bilinen bir sorun nedeniyle tüm mobil cihazlarda tam ses uyumluluğu sağlayamıyoruz. 
    Ses yüklemesini önlemek istiyorsanız, lütfen belgeleri okuyun
  • Bu tür bir cihazın <audio> ve <video> etiketi ile çözülemeyen sorunları olduğundan, Windows Phone için sesler etkinleştirilemez. 
  • Bu oyundan bir uygulama çıkarmak istiyorsanız, yeniden kullanmanızı veya en azından yeniden markalaştırmanızı öneririz.
  • Üçüncü taraf yazılımlarda oyunun kullanımı sırasında karşılaşılan muhtemel sorunlar için sorumluluk alamayız ve destek sağlayamayız (örn. PhoneGap, Cordova, Iudei)

Oyun Ekran Görüntüsü!
Bingo
CTL Arcade

Bu oyun CTL Arcade ile tamamen uyumlu

Web sitenizde gerçek bir arcade oluşturmanıza izin veren bir WordPress Eklentisi .
Kurulumu kolay

 

CTL Arcade ile şunları yapabilirsiniz:

  • Reklam Afişler ekleyerek oyunlarınızdan para kazanın
  • Sosyal paylaşım butonları ile web sitenizi tanıtın
  • Oyunlarımızı Liderlik Tablosu ve Değerlendirme Özelliği ile geliştirin

=== Herhangi bir rahatsızlığı en aza indirgemek için elimizden gelenin en iyisini yapsak bile, tüm oyunlarımızın her cihazda ve her işletim sistemi güncellemesinde tam uyumluluğunu sağlayamıyoruz. 
Anlayışınız için teşekkür ederim. ===


CHANGELOG:

Bug oyunda sabit: “Kart Satın Al” butonu işe yaramadı 2016/05/12: – Oryantasyon uyarısı eklendi <br /> – Düğme tam ekran eklendi <br /> 2019/04/03: – Ses kütüphanesi güncellendi – Retina cihazlarında hata düzeltildi – Göster / gizle özelliğiyle eklenen Krediler Paneli – Ses ile sabitlenmiş böcek – Tam ekran özelliğinde hata düzeltildi – iframe’de tam ekranda hata düzeltildi – Yazı tipi yüklemesinde hata düzeltildi – Preloader güncellendi – Manzara IOS tam ekran eklendi – Favicon ve başlık eklendi – Merkezlenmiş top oyunu

DEMO

İNDİRME LİNKLERİ

Tek Link 1 :                        

Link 1

Tek Link 2 :   

uploadboy.me/mm4w0791f7x3/bingohtml.rar.html www.upload.ee/files/10047159/bingohtml.rar.html upload.ac/vniefyunp9um uloz.to/!eHPU5lqAbPan/bingohtml-rar openload.co/f/Vr63SZG7bGM/bingohtml.rar www.mirrored.to/files/0PF7WC7X/bingohtml.rar_links megaupload.nz/e5i1N5ten4 katfile.com/569mq3x52qxd/bingohtml.rar.html files.fm/u/djzacmk5 ddl.to/3h79qoia5x6v bayfiles.com/fficN0t0nb anonfile.com/d1idNat8n9 4downfiles.org/t0jqo6fykl8z 1fichier.com/?i0xac6lr0wmrnauii2t9

Bu alana reklam verebilirsiniz!