WordPress Movifox Film Teması
0

WordPress Movifox Film Teması

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yepyeni bir wordpress dizi teması ve film teması ile karşınızdayız. Keremiya V5 den sonra çıkartılan bu tema gerçektende film ve dizi sektöründe kalite olarak farklılık yaratıyor. Keremiya temalarının seo gücünü kullanan herkes biliyor zaten. Yeni tema ile seo gücünün üzerine şık görsellikte eklenince vazgeçilmez bir tema ortaya çıkıyor. Şimdi sizlere temanın özelliklerini yazıp demo ve indirme linklerini paylaşacağım

Temanın özellikler;

Movifox çok amaçlı kullanım için geliştirilmiştir. Film teması, dizi teması ve anime teması olarak mükemmel bir uyum ile kullanabilirsiniz. Temada yer alan “Anasayfa Builder” özelliği ile toplam 7 adet widget’i ve her bir widget için 10’larca ayar seçeneği ile 100’lerce farklı kombinasyon yapıp istediğiniz anasayfayı özgürce tasarlayabilirsiniz.

Wordpress Movifox Film Teması
WordPress Movifox Film Teması

Seo uyumlu Bir Film teması

Temanın en büyük özelliklerinden birisi ise güçlü Seo altyapısına sahip olmasıdır. Arama motorları tarafından kolayca algılanabilir güvenli kod yapısı sayesinde yüksek hitlere ulaşabilmenize olanak sağlar.

Mobil Uyumlu

Responsive özelliği ile sitelerinize tüm mobil cihazlarda harika bir görüntü kazandırır ve sitenizi kullanıcı dostu haline getirir

  • Responsive özelliği Movifox temasına mobil uyumluluk kazandırmaktadır. Telefon, Tablet ve Laptop ekranlarına karşı duyarlıdır.
  • Dil seçimine göre kaynak seçimine olanak sağlayan movifox kaynak sistemi ile sınırsızca alternatif kaynak oluşturabilirsiniz.
  • İsterseniz Film, İsterseniz Dizi hatta Anime ve Magazin siteleri için bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş altyapısının sunduğu özelliklerle tamamen özgürsünüz.
  • Movifox; KeremiyaPanel adlı gelişmiş tema yönetim paneline sahiptir ve bu panel hiç bir kod satırına dokunmadan temayı kolayca kontrol etmenizi sağlar.
  • Özel tasarlanmış 7 farklı bileşen ile yüzlerce farklı kombinasyon oluşturabilir ve anasayfanızı istediğiniz görünüme kolayca getirebilirsiniz.
  • İçerik eklemenizi kolaylaştırmak için ufak içerik panelleri yer almaktadır. Fazlasıyla anlaşılır olmakla birlikte panel içerisinde imdb botu ile tek tıkla film, dizi içeriğini getirebilirsiniz.
indir

 

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Menüyü Kapat
Menü