PUBG Mobile Hileleri 2019 Hepsi
0

PUBG Mobile Hileleri 2019 Hepsi

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

PUBG Mobile Hile 2019 tamamını bir başlık altında topluyoruz. Wall ve UC gibi bütün PUBG hilesi gerçeklerini 2019 güncel haliyle açıklıyoruz. Daha önce paylaştığımız konularda oyuncuları bilgilendirmek ve uyarmak amacıyla tüm bu hile konularından bahsettik ve tüm çeşitlerini açıklayıp paylaştık.

Bu oyunu oynayan sayısı yalnızca ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde oldukça yüksek bir kitleye sahip. PUBG gibi oyun içi parayla karakter kostümleri, aksesuarları satan oyunlardan (uc) para yatırmak bizleri maddi açıdan çok sıkıntıya sokabiliyor. Oyuna para yatırmak istemeyen ama parayla alınabilecek her şeyinde sahibi olmak isteyen oyuncular çareyi PUBG UC Hilesi 2019 gibi güncel hilelerde arıyor. Bu tür hileleri kodlayan ve tasarlayan ekibin içerisine yerleştirdiği zararlı yazılımlar ile yalnızca sizin oyun hesaplarınızı değil, fotoğraflarınız ve belgeleriniz gibi her türlü kişisel bilginize ulaşabiliyorlar.

PUBG Hile, aslında oyuna bir zarar değil, nefsinize yenik düşerek kendinize yine kendiniz sayesinde verebileceğiniz zararların bir kanıtı niteliğindedir. Battle royale oyunu yani hayatta kalma oyunu oynarken çeşitli hileler aramak rekabet ortamını bozduğu gibi hileyi kullanan ve kullanmayan tüm oyuncuların maçlardan alacağı zevki, heyecanı’da düşürüyor. Yani PUBG Hilesi kullanarak aslında bir kul hakkı yemiş oluyorsunuz.

PUBG Mobil Hile 2019

 

PUBG Mobil Hile 2019 hakkında söylenecekler ve size anlatılacaklar aslında oldukça fazla, biz törpüleyerek en kısa ve öz haliyle anlatmaya çalışıyoruz. PUBG Mobil Hilesi 2019 nasıl yapılır? sorusunu soran oyun sevenlerin sayısı çok yüksek. Bu kadar popüler ve büyük bir oyunun bu derecede yüksek hile ortamı olması aslında çok olağan bir durum değildir. Bunun sebebi PUBG Mobile oyununu yalnızca oyun sevenler değil, herkesin sevebileceği ve oynayabileceği ücretsiz bir oyun olması yatıyor. Talebin bu kadar fazla olması Hile kullanımını ve teşvikini’de yükseltiyor.

Oyunun ismi her ne kadar PUBG Mobile olsa bile büyük bir kitle bu oyunu emülatör sayesinde bilgisayar (pc) üzerinden oynuyor. Bu mobil oyunu bilgisayarlarda oynanabilir hale getiren bu Emülatör programları hile kullanımını’da kolaylaştırmış oluyor. Oyunda karşılaştığınız Wall hack, Para hilesi, aim hilesi gibi çoğu hile emülatör ve bilgisayar aracılığıyla kullanılabiliyor.

 

PUBG Mobil Hile 2019 arasında en zararsızı diyebileceğim tek hile sanırım fare (mouse) ile yapılabilen macro hilesidir. Oyun sisteminin yakalayamadığı ve her ne kadar hile desek’de mantıkta hile olmayan bu yöntem ile rakiplerinizden çok üstün becerilere sahip olabiliyorsunuz.

 

PUBG Mobile UC Hilesi 2019 adı altında oyunculara yapılan bir sanal suikastı açığa çıkarıyoruz. Oyun yerli bir yapım olmadığı için, oyun içerisinde (uc) adı altında satılan sanal paralar oldukça pahalı. Orta sınıf bir vatandaşın bu tür oyunlara para yatırması kumar oynamasından daha kötü bir durum. Kazansak bile hiç bir şekilde bizim kazanamadığımız bir sisteme sahip olan PUBG Mobile UC Hilesi arayanların sayısı 2019 yılında çok yüksek.

Oyunda birinci olduğumuz zaman oyun içi bir para kazanıyoruz fakat harcadığımız süre ve emek bize gerçek hayatta hiç bir şey katmazken oyunun yapımcılarına gerçek para olarak geri dönebiliyor. Bir maç’da birinci olmak için bu kadar uğraştık ve olduk, oyun içi bir miktar para kazandık fakat bu para ile yine en popüler ve güzel kostüm, aksesuarları satın alamıyoruz.

PUBG Mobile bize satın almayı teşvik ettiği bu özel aksesuarlar ancak gerçek para yatırıp satın alacağımız UC ile gerçekleşebiliyor. Yani daha önce dediğimiz gibi kazansak bile kazanamıyoruz.

 

PUBG Mobile Wallhack Hilesi 2019 hilesi kullananlar en zararlı çıkanlar arasında sanırım. Fakat şimdi bu hile sistemi öyle bir gelişti’ki oyunun hile kullananları tespit etmesi için geliştirdiği sistem oldukça yetersiz kalıyor. PUBG Mobile wall hack hilesi 2019 yılının başlarında tespit edilebilirken şuanda gelişen hile sistemi ile maalesef cezalandırılamıyor. Oyunda bu hileyi kullanan bir oyuncuyu izlediğiniz zaman bile anlamak çok zor. Hileyi kullanan oyuncular anlaşılmamak için sanki rakip oyuncuları görmüyormuş gibi davranıyorlar.

Oyunun sistemi hileyi fark edemeyince tek çare oyuncuyu izleyerek hile kullanıp kullanmadığı anlamaya çalışmak. Hal böle olunca’da bu tür hileleri kullanan oyuncular fark edilmemek için sanki normal bir oyuncuymuş gibi davranıyor fakat rakip ile karşı karşıya geldikleri zamanda profesyonel atışlar yaparak fark edilmiyorlar.

 

Ülkemizde PUBG Mobile wall hack hilesi kullanan sayısı dünya ortalamasına göre çok az kalıyor. Bu kadar az kişinin kullanmasının sebepleri arasında hileyi bulamamaları yatıyor.

 

Oyundan daha fazla zevk almak için hilelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Hem kişisel bilgilerinizi korumuş olursunuz hemde oyunun rekabet ortamına kendinizi fazla kaptırmamış olursunuz.

Yorum Yapmaktan Asla Çekinmeyin 

————————————————————-

Boyut: mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Anti Kapat

————————————————————–

Resmi büyütmek için tıklayın.

Pubg Hile 2019 Hepsi 

(((Alternatif)))

Pubg Hile 2019 Hepsi

(((Alternatif)))

Pubg Hile WallHack

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Menüyü Kapat
Menü